Strona główna / ŚWIETLICA WIEJSKA W ZAMIEŚCIU
2021-03-02     Halszki, Heleny, Karola     "Ciała nie powinno się traktować gorzej niż duszy." - Hipokrates    

 

 

 

 

 

 

Adres:
Zamieście 70 (sala nad sklepem Delikatesy Centrum)
34-650 Tymbark
tel. 605230935
e-mail:
a.rybka@tymbark.pl

Godziny otwarcia:
Wtorek
- godz. 17.00- 20.00
Środa- godz. 16.00- 20.00
Czwartek- godz. 16.00- 20.00
Piątek- godz. 16.00- 20.00
Sobota- godz. 12.00- 17.00

 

 

 

Szanowni Państwo,
Z wielką radością zapraszamy do Świetlicy wiejskiej w Zamieściu. Poprzez zabawę, naukę i pracę chcemy pokazać dzieciom, młodzieży i dorosłym, jak wspaniałą przygodą jest zdobywanie wiedzy i kreatywne spędzanie czasu w miłym towarzystwie. Na naszych zajęciach pragniemy rozwijać i inspirować uczestników do twórczego myślenia oraz tworzenia niecodziennych rozwiązań.
Na wyposażeniu naszej świetlicy znajduje się różnego rodzaju sprzęt i gry, które bez wątpienia pomogą w realizacji naszych zamierzeń. Znajdziemy tutaj wiele gier: dydaktycznych, zręcznościowych, strategicznych, jak również gier dla najmłodszych, 3 stanowiska komputerowe, wysokiej klasy sprzęt RTV – m.in. telewizor (LCD, LED) z pełnym pakietem telewizji cyfrowej, kino domowe, projektor multimedialny. Świetlica posiada także zaplecze kuchenne i przestronny taras, na którym – w okresie wiosenno- letnim – wystawione zostaną stoliki z parasolkami.
W programie pracy świetlicy przewidziano także organizację różnego rodzaju zajęć dla mieszkańców: kursów, warsztatów, prelekcji, spotkań z ciekawymi ludźmi, imprez o charakterze kulturalnym.
Warto podkreślić, że przy naszej świetlicy działa Koło Gospodyń Wiejskich, które od wielu lat przyczynia się do kultywowania tradycji i jest otwarte na nowych członków i sympatyków. Zapraszamy zatem wszystkie Panie, zainteresowane takim działaniem i chętne do podzielenia się swoim życiowym doświadczeniem.
Istnieje również możliwość wynajęcia świetlicy, a wszelkie bieżące informacje dotyczące tego i innych tematów – otwarcia i funkcjonowania obiektu, zajęć tematycznych, szkoleń i spotkań dla dorosłych –podawane będą na stronie internetowej Urzędu Gminy w Tymbarku: www.tymbark.pl w zakładce Świetlica Wiejska w Zamieściu oraz na Facebooku.

 

Serdecznie zapraszamy! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

 

Opiekun świetlicy
mgr Agata Rybka

 

 

 

ŚWIETLICA WIEJSKA W ZAMIEŚCIU